Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë të tjera detaje për jetën int.ime. Në një lidhje telefonike për Ftesë në 5, ajo rrëfeu se Meta ka qenë eksperienca e saj e parë.

Ajo gjithashtu tregoi se nuk e ka kontrolluar kurrë Metën.

“Por s*ksi kohët e sotme ka ndryshuar, nuk është më t*rp. Nuk do doja që vajzat e mia ta kishin s*ksin eksperiencë, por do doja ta bënin për dashuri dhe me njëriun e zemrës të plakeshin. Po unë Ilir Metën nuk e kam kontrolluar kurrë, as telefonin as xhepin e tij. Por po të gjente një më të mirë, le të vazhdojë të jetë i lumtur,” tha Kryemadhi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here