Belin e ka më të hollë se 20 vjeçaret dhe trupin gjithë muskuj, e gjeni dot sa vjeçe është kjo grua

0
27

This post has already been read 22 times!

51-vjeçarja Lynn Montoya, prej vitesh është një trajnere fitnessi në SHBA.

✨ Lynn Montoya Fitness ✨ on Instagram: “I could say something cheesy like hard work and dedication pays off, but I'm su… | Hard work and dedication, Lynn, Work hard

Edhe pse ajo tashmë mund të konsiderohet një grua e moshës së mesme, thotë se ndihet sikur është në të 20-at e saj. Bukuroshja me trupin e tonifikuar, krenohet me rezultatin e arritur.

Madje nuk ngurron që sistematikisht të ndihmojë ndjekësit e saj në rrjete sociale, me ushtrime apo dieta ushqimore, për të arritur edhe ato një rezultat të kënaqshëm me trupin e tyre.

Lynn veçanërisht i pëlqen të ndihmojë gratë e moshës së saj, që të bëhen më të forta. Ajo insiston se rruga është e thjeshtë, e gjithçka që kërkohet është, “trajnimi i forcës dhe ngrënia e produkteve me vlera të larta ushqyese”.

Lynn Montoya Fitness - 17 Photos & 13 Reviews - Trainers - Tustin, CA, United States - Phone Number - Yelp

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here