Bëmë mama të të ngjaj! Del fotoja e Borës së vogël, Arbori një kopje e saj (FOTO)Moderatorja e programit “PërPuthen”, Bora Zemani, ndan me ndjékësit e saj në rrjetin Instagram një foto me imazhin e saj në fëmijëri dhe bashkangjitur me të vendos një foto të djalit të saj Arborit.

Në fakt fotoja është bashkuar nga një fanse e zjàrrtë e Bora Zemanit,ajo i bën ‘tag’ në InstStory dhe Bora e pranon duke e rishpërndarë me ndjékësit e saj këtë foto.

Në foto shihet shumë qartë ngjashmëria që kanë nënë e bir, e sidomos për kohën kur Bora ishte në moshën e djalit të saj.Bora Zemani fjalë emocionuese djalit për ditëlindje: Rrezja që ngroh  shpirtin tim! - Gazeta Standard Online

Ngjashmëria e tyre shihet në tipare, në ngjyrën e lëkurës, në buzëqeshje e jo vetëm.

Arbori është një fëmijë mjaft lozonjar, Bora e shpërndan shumë shpesh nëpër rrjete sociale jo vetëm foto të tij por edhe video, bashkëbisedime nënë e bir.

Ajo ndan me ne gjithë dashurinë që kanë për njëri tjetrin, shpesh videot janë me puthje e përqafime nga ana e Arborit kundrejt Borës dhe anasjelltas. No description available.

Bora shpesh here e merr me vete edhe ne punë, madje kujtojmë rastin kur Arbori i ka ndërprerë emisionin, duke i hyre në skenë për ti dhënë një përqafim nënës së tij.

Gjë të cilën Bora nuk e ka fshirë nga filmimet madje e ka ndarë këtë detaj më ndjékësit e saj nëpër rrjete sociale si instagram, facebook apo TikTokNo description available.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *