‘Beni kujdes’ / Kapiteneria ngre alarmin, paralajmëron anijet dhe varkat turistikeNga e mbrëmja e së mërkurës deri të premten anijet dhe jahtet turistikë kujdes me daljet në det, paralajmëron Kapiteneria në Sarandë.

“Anijet dhe varkat turistike të bëjnë kujdes me daljet në det dhe udhëtimet drejt plazheve jashtë Gjirit të Sarandës në ditët e fundit nga e mërkura në mbrëmje deri të premten”, paralajmëron Kapiteneria në Sarandë.

Ky paralajmërim i Kapitenerisë Sarandë në drejtim të varkave turistike vjen pas parashikimeve se që nga mbrëmja e së mërkurës deri të premten valëzimi, kryesisht në orët e pasditeve, do të jetë deri në 5 ballë.


Previous articleA do të kthehen serish masat nëse konfirmohet varianti Delta? Zv.ministrja zbulon planin e qeverisë

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *