Bëri lëmsh një Shqipëri të tërë/ Tea vendos të ndryshojë pamjen: Ja si duket tani

0
14Tea ka vendosur të ndryshojë pamje. Gjatë ditës së sotme, ajo pyeti ndjekësit nëse do duhej të ndryshonte flokët dhe rezultati ka qenë ‘PO’ pasi ajo u nis drejt një salloni ondulimi për ta bërë këtë gjë.

Tea ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Bearti. Më poshtë shihni ndryshimin e vajzës e cila bëri bujë mediatike javëve të fundit.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here