Bes Kallaku deston ditelindjen me dhjetra të ftuar, Monika Kryemadhi ja merr valles. Pamje nga ditelindja VIP

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35-vjetorin e lindjes.

Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festojë ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”.

Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme.

Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetra të fturave.

The post Bes Kallaku nuk pyet për karantinën/ Feston ditëlindjen me dhjetra të ftuar, Monika Kryemadhi ja merr valles appeared first on Roba Da Albanesi.