Bes Kallaku uron Kosovën me fjalë zemre/ Kosova ime u bëfsh Shqipëri!

0
16

Komediani dhe këngëtari i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka uruar 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ai postoi një fotografi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, në të cilën shkruan: “Urime Kosovë u bofsh Shqipni”.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here