Categories: Uncategorized

Besi e tregon për herë të parë, pse e fshehën shtatzaninë e Xhensilës për 6 muaj

I ftuar sot në “Një kat më lart”, aktori i njohur Bes Kallaku ka zbuluar për herë të parë arsyen përse e fshehen shtatzanine e Xhensiles deri ne muajin e gjasbte.

Ai eshte shprehur se disa gjëra duhet të mbahen për vete dhe se 3,4 muajt e parë Xhensila ka pasur sikletet e veta si çdo femër shtatzënë.

“E mohuam se ka disa gjëra që mbahen për vete, nuk mund të dilnim që ditën e parë të thonim është shtatzënë. Plus dihet dihet që 3, 4 muajt e parë janë të sikletshëm për femrën”, u shpreh Besi.

Aktori tregoi gjithashtu se më fanatikë nga të dy për ta ruajtur lajmin sa më privat, ishte Xhensila.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago