Categories: Uncategorized

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën elektriçisti

DIBER

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Dibër ku një elektriçist ka humbur jetën në fshatin Hoçisht.

Viktima me inicialet Y.LL dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike ndërkohë që ishte duke punuar, dhe për pasojë ka humbur jetën.

“Rreth orës 14.10, është marrë informacion se në fshatin Hotesh, Dibër, është konstatuar nga banorët e zonës , pa shenja jete shtetasi Y. Ll, , elektriçist, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të rrethanave të ngjarje.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago