Bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën punëtori në Korçë

Një person ka humbur jetën pasditen e sotme në Korçë.

Ai ishte duke punuar në një shtëpi, por ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga kati i dytë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ‘Trekëndëshi” dhe ende nuk bëhet me dije identiteti i tij.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *