Një 51 vjeçar në Durrës ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës.

Policia bën me dije se I. J., 51 vjeç ishte duke punuar në katin e dytë të banesës dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Foto ilustruese

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here