Bien lekë nga qielli në Përrenjas, qytetarët me qese në duar fillojnë t’i mbledhin

0
1587

This post has already been read 266 times!

Paratë kanë mbushur trotuarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezistojnë dot ‘lekut qyl’.

Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qytetit që janë gjendur në vendin ku kanë rënë paratë, shfaqen të kërrysur duke i mbledhur me qese në dorë.

Siç shihet në videon e publikuar nga ‘JOQ’ 4 persona po grumbullojnë paratë që gjenden në tokë. Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

Ekziston mundësia që të jenë dhe fallco, apo lojë nga ndonjë person. Gjithçka mund të pritet nga shqiptarët!

👌

Posted by JOQ Albania on Saturday, 19 Shtator 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here