Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Mark Frrokut.

Sot djali i tij ka ditëlindjen dhe aktorja ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të ëmbla. Përmes një fotoje me Leonardon ku të dy shihen të buzëqeshur, Rudina shkruan: Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua.

Mark Frroku dhe Rudina po shijojnë dashurinë e tyre dhe shumë shpejt do të kemi një dasëm. Si Marku ashtu dhe Rudina janë përpjekur që në familjen e tyre të mbizotërojë harmonia dhe nga sa na kanë treguar fëmijët e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here