Biznesmeni i njohur bie nga shkallët, merr plagë të rënda, niset me helikopter drejt –

Një biznesmen i njohur në Sarandë është rrëzuar nga shkallët dhe ka marrë plagë të rënda.

Bëhet me dije se biznesmeni që është përfshirë në incident është Pëllumb Kuqi, 47 vjec, pronari i një hoteli ‘‘Mare” në Ksamil. Mësohet se aksidentalisht 47 vjecari ka rënë nga shkallët dhe ka marrë plagë të rënda, më së shumti në qafë.

Ai ka marrë ndihmën e parë në Sarandë dhe më pas është nisur me helikopter për në spitaline Traumës.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *