Bledi Mane zbulon bisedën me Tean kohën kur doli skandali me Beartin/ Ishte shumë keq, unë u përpoqa ta…

0
10


Gazetari Bledi Mane ka zbuluar bisedën e parë që pati me Tean pasi dolën fotografitë e saj teksa shkëmbente puthje me Beartin, një nga ish konkurrentët e Për’puthen.

Teksa ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” të emisionit “E diell”, Mane tha se kishin biseduar në rrjete sociale ku vuri re se Tea po përballej me një eksperiencë shoku ese që po i shkaktonte an kth.

“Emotive dhe frikacake. Herën e parë e kam takuar para disa muajsh tek grimi dhe herën e dytë në rrjete sociale pasi ishte eliminuar dhe gjithë flisnin për ndarjen. Pashë një Tea të trau matizuar. Një Tea që po përballej me një eksperiencë të re që ishte shok uese. U mundova ta këshilloja aq sa më jepej mundësia, t’ja lehtësoja atë an kth që kishte në vetvete sepse për një vajzë kaq të re, imagjino të marrë mijëra mesazhe kërc ënuese ishte sho kuese dhe vura re që Tea vazhdonte të ishte e fri kësuar”, tha Mane.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here