Pas Vlorës, një tjetër ak.sident është shënuar mbrëmjen e sotme, pranë mbikalimit të Rinasit.

Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo pasoja në njerëz. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve është krijuar trafik i madh në këtë aks rrugor.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here