Bora merr më qafë delfinët në Shqipëri/ Disa prej tyre humbin jetën

0
16

Reshjet e borës të cilat kanë filluar 24-orët e fundit në vend, janë pritur me entuziazëm kryesisht në Tiranë, ku banorët shumë rrallë shohin flokë bore të bjerë në dritaret e tyre.

Përtej bukurive që dëbora fal, ulja e temperaturave dhe i ftohti i acartë ka sjellë edhe dëmet e veta. Së fundmi disa foto janë regjistruar në Gjirin e Lalzit, ku bora ka veshur gjithë bregdetin.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here