Borë në veri dhe Qafën e Llogarasë, ARRSH informon për situatën në rrugë

0
11


Reshjet e dëborës kanë sjellë probleme me qarkullimin e automjeteve në juglindje të vendit, në veri dhe në Qafën e Llogarasë.

Autoritetit Rrugor Shqiptar në një njoftim në rrjetin social “Facebook” i bën thirrje shoferëve që të tregohen të kujdesshëm, të reduktojnë shpejtësinë dhe të zbatojnë sinjalistikën.

Gjithashtu ARRSH njofton se kontraktorët janë në janë në terren për të bërë pastrimin e akseve nga bora.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here