Bosi i naftës ben blerjen e cmendur per 3 vajzat e tij

0
152

This post has already been read 28 times!

Femi Otedola, një biznesmen miliarder dhe bos i noftës i ka dhuruar secilës prej tri vajzave të tij një Ferrari Portofino me targa të personalizuara. Njëra nga vajzat e tij fatlume, Florence Ifeoluwa Otedola, e njohur ndryshe për fansat e muzikës si DJ Cuppy, publikoi treshen e makinave në llogarinë e saj në Instagram.

27 vjeçarja i publikoi fotot për 6 milionë ndjekësit e saj dhe morën komente të shumta. Ajo kishte zgjedhur një Portofino ngjyrë rozë me targë CUP 9Y, ndërsa dy motrat e saj Elizabeth Temi e Tolani Otedola kishin marrë respektivisht një makinë ngjyrë bronzi e një ngjyrë blu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here