Categories: Uncategorized

Brenda 4 mureve të shtëpisë! Dalin pamjet, Fjolla Morina duke vuajtur dënimin

Gjetja e dy pis tole tave, teksa këngëtarja Fjolla Morina po hynte në territorin shqiptar me makinën e saj “Audi” i kushtoi masën “ar rest shtëpie” nga gjykata.

Kështu Morina është e detyruar të qëndrojë brenda një banese me qira në Kukës, ku së fundmi është fotografuar në dritaren e saj, teksa komunikon në celular.

Ajo shfaqet krejt ndryshe, larg jetës së luksit dhe e mbyllur mes 4 mureve të godinës.

Fjolla u arrestua të shtunën e shkuar, në kalimin kufitar të Morinës, pasi iu gjet një ar më zja rri dhe një ar më tip çakmak në makinë, teksa po udhëtonte bashkë me dy persona të tjerë.

Pas gjyqit të saj të martën, Fjolla u la në arrest sht ëpie për 30 ditë deri në një vendim të dytë, pasi mbi të rëndon aku za e tra fikut të arm ëve dhe mun icio neve, që dënohet nga 10 deri në 20 vite bu rg.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago