Categories: Uncategorized

Bukuroshja shqiptare flet për eksperiencën që pati në serialin turk si gruaja e Sulltanit (Foto/Video)

E dashura e aktorit , Tolgahan Sayışman, i njohur për publikun si Çënar tash e një kohë po vazhdon të ketë popullaritet në shtetin turk.

Ajo, përveç që ua ‘morri’ djalin, ua morri edhe vëmendjen duke pasur nderin ta ketë rolin kryesor në njërin ndër serialet më të shikuara në Turqi e më pas në vende të tjera përfshirë edhe Kosovën, shkruan lajmi.net.

Si bashkëshortja e Sulltanit në serialin ‘Sulltani i madhërishëm’, Almeda Abazi ka pasur një eksperiencë shumë të mirë.

Në emisionin Prive gjatë një interviste të realizuar ka folur edhe sa i përket këtij roli që për të ishte i rëndësishëm duke qenë se ishte në mesin e shumë aktorëve të njohur turk pati fatin dhe nderin ta ketë këtë rol kaq të rëndësishëm.

Ajo tha se të aktroj te Sulltani ka qenë për të një gjë shumë e madhe. Thotë se pesha që kishte në shpatulla ishte e madhe.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago