Categories: Uncategorized

Burri i saj e pranoi hapur se është shqiptar, aktorja e bukur turke jep lajmin e mirë: Do më shikoni dhe mua

Aktorja Berguzar Korel, bashkëshorte e ‘Sulejmanit’ siç jemi mësuar ta quajmë ne, ose Halit Egenç, duket se ka vendosur ti kthehet skenës.

Pas një pauze 16 mujore ajo ka vendosur të kthehet në skenë me shfaqjen “Djem dhe Vajza”, shfaje që do të zhvillohet më datë 30 shtator. Aktorja iu kërkoi fansave ta mbështesin atë siç e kanë mbështetur gjithmonë.

Berguzar, tashmë nënë e dy fëmijë, u shkëput nga skena për shkak të shtatzanisë por me lajmin e mirë të rikthimit arriti ti gëzojë të gjithë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago