“Burri më tradhtoi me mamanë time, por më e keqja është se djali im…”

0
349

This post has already been read 344 times!

Ndryshe ështe kur zbulon se partneri te ka tradhtuar dhe ndryshe kur zbulon se te ka tradhtuar me mamae tende.

Por kjo është pikërisht ajo që i ndodhi Jamie Walker, një mama e dy femijeve nga SHBA.

Ajo u bë virale në TikTok pasi ndau historine e saj një ditë pas ditëlindjes së saj të 33-të, teksa tha se burri i saj kishte fjetur me nenen e saj per… 5 vite.

Në një seri videosh, Jamie shpjegoi se me e keqja ishte se kete tradhti e kishte zbuluar djali i saj, pasi i kishte kapur ne shtrat bashke.

Jamie ishte shkaatërruar nga e vërteta, por pretendon se ajo nuk mund ta linte burrin e saj menjëherë për shkak të kufizimeve financiare.

Çifti u divorcua përfundimisht në 2017 dhe burri i saj që nga ajo kohë është martuar me nenen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here