“Bythëlëpirësa dhe qorra që…”. Big Basta dhe Vesa Luma kë.rcënohen me jetë, zbulon kush fshihet pas…

0
23

This post has already been read 19 times!

Big Basta dhe Vesa Luma janë kërcënuar me mesazhe në rrjetet sociale nga persona me profile false, fill pas publikimit të videos ku ironizonin Kryeministrin Edi Rama.
Ai thotë se nuk ka frikë nga akte të tilla.

Postimi në Facebook:

Po hapim mesazhet në fb te miat dhe Vesës dhe paskemi marrë kërcënime të lehta nga profile fallco. Janë aq fallco sa që edhe vetë e dinë se janë e vërteta e tyre qe i kanë. Pikërisht bythëlëpirësat dhe qorrat që për 300 mijë lekë të vjetra punë në shtet djegin të ardhmen e tyre.

Edhe një mi halesh e kupton se po keqqeverisemi me dekada dhe se të gjithë duan të ikin prej atij vendi. E sigurtë se edhe vetë Rama mezi pret të ikë jashtë shtetit familjarisht për një jetë më të mirë. Aq keq është puna. Dhe keni bythë e fytyrë fallco të kërcënoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here