Capital T zbulon çfarë fshihet pas fotos së tij dhe Nevina Shtyllës që u bë virale

“Buzëqeshje”, shkroi Nevina Shtylla në një foto të postuar në Instagram para disa ditësh kur pozonte krah këngëtarit të mirënjohur shqiptar Capital T. Fotoja u bë virale dhe të gjithë po mendonin të njëjtën gjë: një projekt i përbashkët. U tha se Nevina, e cila në moshën 16-vjeçare është shpallur edhe “Miss Shqipëria”, mund të jetë protagoniste në klipin e ri të Capital T.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla)

Dhe duket se kjo hipotezë paska qenë mëse e vërtetë. Ka qenë vetë artisti ai që e ka konfirmuar këtë gjë ditën e sotme në rrjetet sociale. Ai ka bërë me dije se ditën e nesërme në 17:00 do publikojë projektin e ri me titull “Buzëqeshje”, ku moderatorja do jetë protagoniste. Mesa kuptohet nga videoja e shkurtër bëhet fjalë për një këngë ritmike e cila me siguri do kthehet në hit si çdo këngë e Capos. Mezi po presim!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

/News31

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *