Featured Archives -

A Thomas Hart Benton Mural, Repurposed as a Writing Desk

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Fashion Week Parties: Night 4

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

The Workout That Burns More Calories Than Running

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

O Zot i madh me merr/ 78 vjecari nga Permeti vendos jastekun e bardhe...

Një ngjarje e rën.dë ka ndodhur së fundmi në Përmet ku një 78 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga...

2 qytetarë nga Kukësi humbin jetën në spitalin e Prizrenit

Dy qytetarë nga Kukësi kanë humbur jetën nga koronavirusi. Edhe pse një ditë më parë në buletinin ditor të Ministrisë së Shëndetësisë nuk raportohej...

Tom Doshi, presione dhe çanta me para në KQZ, ndersa SHBA jep urdhra qe...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përmes përfaqësueses në Tiranë, Yuri Kim, janë të vendosura për të larguar Tom Doshin nga parlamenti shqiptar dhe...

I tregoi litarin Antonelës/ Pas përjashtimit nga Për’puthen, Loco bën veprimin që askush nuk...

Pas daljes së tij nga Për’puthen, Loco është pyetur sërish për përplasjen me Antonelën. Ish-konkurrenti u është përgjigjur disa pyetjeve në rubrikën “Ask...

LAJMI FUNDIT: Shqiptari vr.et me thi.kë një shtetas italian

Në orët e hershme të së henes, dyshohet se një person (50) ka vr.arë me th.ikë një shtetas italian në Wiedergeltingen (rrethi Unterallgäu)...

Ka qenë në Kosovë me Elvisin/ Sindi tregon si është e vërtata

Sindi Loci është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. Ajo herë pas here vendos që të bëjë bashkëbisedime me ndjekësit...

“Stop dhe Fiks Fare akuzohen për gjobëvënie”, ja cpo ndodh me dy emisionet e...

Lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kritikuar ditën emisionet investigative për lidhjet e politikës me kri.min e organizuar dhe për tr.afikun e...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Prindërit ndalojnë vajzën të martohet me djaIin sepse punonte në ndërtim, pas 10 vitesh...

Në këtë histori, një burrë ndan përvojën e tij rreth asaj që ndodhi kur statusi dhe paraja bëhen prioritet mbi dashurinë. 20 vjet më parë,...

E reja ne Tirane tërhiqet zv.arrë për shkallësh, shp.ulla dhe gr.ushta kokës

Mesa duket diçka nuk po shkon siç duhet me brezin e ri që po rritet! E bëjmë këtë pohim nisur nga rastet e shumta...

Gjen një letër në pazarin e Korçës, vajza shpërthen në lot kur e lexon...

Teksa ishte duke ecur në rrugicat e bukura të Korçës, një vajzë e re është befasuar ku në rrugë ka parë një letër të...