Music Archives -

Music

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Zi e madhe/ Covid-19 i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar

Një tjetër hu mbje nga bluzat e bardha si pasoj e koronavirusit. Pasditen e sotme, ps iki atri i njohur në Krujë, Përparim Pengili,...

Zot mbaj dorën/ Bie tërmet 6 ballë në këtë vend; Japin shpirt 7 persona

Të paktën shtatë persona dhanë shpirt pasi një t ërmet me magnitudë 6 g odi ti brigjet e ishullit kryesor të Indonezisë, Java,...

Nuk mbaron me aq skandali i Naumit/ Fshije pak o vllai, të keqen aman

Takimi i Linditës dhe Naumit nuk ka shkuar në drejtimin e duhur. Ishte Lindita që kërkoi të për fu ndonte takimi pasi ndihej e...

As nuk pyet fare/Luana Vjollca e nxjerr sheshit me foton e fundit që ka...

Luana Vjollca njihet si prezantuesja më tër heqëse e ekraneve shqiptare. Që pas mbarimit të sezonit të katërt të “Shiko kush luan” në...

Receta fantastike e petullave topolake/ Ja si t’i përgatisni; Janë të mira për cdo...

2 lugë kafeje me maja buke Një filxhan çaji me ujë të ngrohtë Gjysmë filxhan çaji me qumësht të ngrohtë Një lugë gjellë sheqer Një lugë çaji...

Uaa la nam gjithë ai burrë/ Naumi shan sërish keq Linditën: Të më thotë...

Pas fjalorit fy es në takim me Linditën, Naumi është shprehur se nuk është pen duar aspak dhe ka vijuar me të njëjtën...

Naumi shan keq Linditën nga familja/Më deshi k**i ndaj e bëra je një…

Naumi ka përdorur fjalor f yes me Linditën dhe e ka of e nduar keq pasi br aktisi takimin. Lindita po i kërkonte...

Nami në Përputhen 40/ Naumi shan keq Linditën në takim: ”Ik o k*rvë”

Takimi i Linditës dhe Naumit nuk ka shkuar në drejtimin e duhur. Ishte Lindita që kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bl...

Gilberta xheloze e madhe/ Iliri e lë me gisht në gojë: Dua të njoh...

Iliri ka surprizuar Gilbertën duke shkuar në qytetin e Lushnjes për të bërë takimin me të. Ajo ka zbuluar se kishin tre ditë...

U tha që ishte shtatzënë me fëmijën e dytë/ Rudina Dembacaj sqaron si është...

Ditën e sotme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një shtatzëni të dytë. Shkak i këtyre aludimeve u bënë disa foto...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

“Më ka bërë bllok”/ Mbesa në kërkim të hallës që prej 6-7 vitesh nuk...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, ka qenë e ftuar një vajzë 20 vjeç e quajtur Alfrida e cila dëshiron që të...

Çfarë po ndodh mes Anës dhe Fationit, zbulohen komentet mes tyre

Pak kohë më parë, Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë...

Jo vetëm ‘Përputhen’, Andin 1 dhe Andin 2 i bashkon diçka

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me...