Posted in SHOWBIZ

O Zot i madh mba dorën! Lëkundet nga tërmeti ky vend, raportohet për jetë të humbura

Një tërmet i shkallës 5.4 Rihter ka tro nditur Kinën. Dy vik tima janë shënuar nga tërmeti dhe 3 të plagos ur. Po ashtu tërmet…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

“Mos ua pafsha më bojën, derra!” Pronari i shtëpisë në gjirin e Lalzit ka dy fjalë për këta pushues

Një qytetar nga Lalzi i ka shkruar JOQ Albania, ku ka dashur t’u japë një mesazh disa pushuesve që i morën shtëpinë me qera për…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

Edi u kap në momente intime me një vajzë jashtë emisionit, PërPuthen e heq!

Fotoja e Edit, konkurrentet të ri të sezonit të tretë të “Për’Puthen”, duke u puthur e përqafuar me një vajzë në një nga clubet e…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

Azemi bën deklaratën e papritur për Tolën: Dua t’ia them hapur se…

“Përputhen” ka nisur dhe tashmë kanë filluar dhe pëlqimet e para. Në puntatën e sotme njëri ndër djemtë mori guximin dhe i shprehu pëlqimin Tolës….

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

‘Shtang’ Bes Kallaku: Dua të iki nga Shqipëria, këtu as lekët s’ke çi do!

“Zgjohem herët në mëngjës, bej palestër dhe nis sërish punën me gjithçka kam përpara. Ka njerëz me xhepa plot por me zemrën bosh. Për mua…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

Këta qenka fare jo si ata vjet! Ia tha hapur fare Tolës, Azemi ai/ Ajo: E duhet një malësore si unë që të…

“Përputhen” ka nisur dhe tashmë kanë filluar dhe pëlqimet e para. Në puntatën e sotme njëri ndër djemtë mori guximin dhe i shprehu pëlqimin Tolës….

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

Grida Duma thotë atë që s`pritej pasi Basha e largoi Sali Berishën nga PD-ja/ Partia demokraktike duhet të eci …

Nënkryetarja e PD-së, Grida Duma, i ka dalë në krah kryedemokratit Lulzim Basha për vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën nga Grupi Parlamentar…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

(Foto) Nuk mbetej njeri pa e parë aq e bukur ishte, ja si duket sot gruaja e parë e Edi Ramës

Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit shqiptar. Aktorja e njohur Matilda Makoci ishte nje nder vajzat…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

Tjetër tràgjedi/ Rrëzohet avioni, raportohet se asnjë person nuk ka mbijetuar

Tre persona mbetën të vr arë pasi një aeroplan i vogël mallrash u rrëzua në një pyll malor në provincën lindore të Indonezisë, Papua. Shefi…

Continue Reading...
Posted in SHOWBIZ

(Video skandal) Ja çfarë bëhet në shkolla shqiptare, nxënësit i thonë mësueses: O super p**h/ Ajo hesht

Një video skandaloze po qarkullon në rrjet, ku shihet se disa fëmijë në një shkollë 9 vjeçare në Shqipëri flasin me fjalë banale në shkollë….

Continue Reading...