Sport Archives -
Home Sport

Sport

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Jo vetëm ‘Përputhen’, Andin 1 dhe Andin 2 i bashkon diçka

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me...

Një person i rëndësishëm ka në dorë sekretin e Rejanit, zbuloni ç’do ndodhë sonte...

Dilshaha do të kalojë çdo kufi ndaj Rejanit. Do t’i tregojnë Miranit të vërtetën pasi të zihen ngushtë? Mbledhja e bordit ekzekutiv s’do...

Merr fund pas 6 muajsh fejesa e Marina Farës, çfarë ndodhi me biznesmenin nga...

Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, para gati gjashtë muajsh më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin...

Rama: Personalisht i kam prekur të gjitha majat, por pushtetin e dua për Shqipërinë

Në planin personal i ka realizuar të gjitha. Populli i ka dhënë çdo nder që mund të ketë një person që votohet. Kështu...

Basha miting te tuneli i Elbasanit: 8 vite premtime të pambajtura

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka nisur axhendën elektorale me një takim me mbështetësit e PD në hyrje të tunelit të Elbasanit. Basha...

Manastirliu jep lajmin e rëndësishëm,ora e re policore dhe shtet me te cilat...

  Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka  në një deklaratë për mediat, ku ka folur për masat kundër koronavirusit. Ajo ka bërë një pasqyrim të gjerësishëm...

Moti merr kthesën e papritur, çfarë pritet këtë javë

Java do të nisë me mot të qëndrueshëm me diell e vranësira hera herës mesatare e lokalisht të dendura. Prej ditës së martë e...

Komiteti i Ekspertëve ndryshon masat anticovid/ Zgjatet qarkullimi deri në orën 22:00 të mbrëmjes

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur masa të reja anticovid në vend, duke zgjatur fashën orare deri në orën 22:00 të mbrëmjes. Ministrja e...

Situata me pandeminë, Komiteti Teknik lehtëson masat

Komiteti i Ekspertëve në vlerësim të situatës me pandeminë në vendin tonë ka vendosur të lehtësojë disa nga masat e vendosura kundër koronavirusit. Komiteti...

Basha sfidon sërish Ramën: Je trim në ekran, por kur të ftoj në debat...

Nga Burreli, lideri demokrat Lulzim Basha sfidoi sërish kryeministrin Edi Rama për një përballje në debat përpara zgjedhjeve të 25 prillit. Kryedemokrati tha...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

“Më ka bërë bllok”/ Mbesa në kërkim të hallës që prej 6-7 vitesh nuk...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, ka qenë e ftuar një vajzë 20 vjeç e quajtur Alfrida e cila dëshiron që të...

Çfarë po ndodh mes Anës dhe Fationit, zbulohen komentet mes tyre

Pak kohë më parë, Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë...

Jo vetëm ‘Përputhen’, Andin 1 dhe Andin 2 i bashkon diçka

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me...