Uncategorized Archives -

Përgjimet përmes e-Albania: Ermal Mamaqi konsiderohet i djathtë. Po Ardit Gjebrea, Alketa Vejsiu dhe...

Detaje të tjera janë zbuluar lidhur me listën sekrete që Lapsi.al ka siguruar lidhur me të dhënat personale të personazheve “VIP” në vendin tonë. Në...

Rudina Dembacaj rrëfen she.rrin me Agron Llakajn: Bëri dy hapa pas, edhe sikur të...

Që kur u bë publik për herë të parë, sherri mes aktorëve Agron Llakaj dhe Rudina Dembacaj ka ngjallur shumë interes tek publiku. Kjo edhe...

Fitime mbi 50 milione ne muaj/ Ermal Mamaqi flet per rrogen e Ardit Gjebreas

Të gjithë jemi kuriozë të dijmë se sa paguhen personat publikë, që na mbajnë të mbërthyer pas ekranit. Ndoshta shpesh herë i bëni pyetjen vetes...

44-vjeçarja nga Dibra sh.pirtlig, pasi e v.rau vjehrrën, trupin e saj e kishte mbajtur...

Zbulohen detaje të reja në lidhje me v.rasjen në Maqellarë të Dibrës, ku nusja 44-vjeçare q.ëlloi për v.dekje me th.ikë vjehrrën e saj 74-vjeçare,...

Turp i madh/ “Kush do e mbajë nënën?”/ Vëllezërit nga Kukësi rr.ihen me njëri-tjetrin

Dhu.na në familje ka shpërthyer gjatë pandemisë sa kohë kufizimet na mundësuan më tepër orë qëndrimi në banesë dhe për rrjedhojë më tepër orë...

LAJM I FUNDIT/ Humbin jetën 7 persona ne Shqiperi

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2684 testime, 517 të shëruar, 238 raste të reja dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Ajo gjithmone mbyllej ne dhome dhe….flasin familjaret e nuses qe vr.au vjehren

Një ngjarje e rën.dë ka ndodhur së fundmi në Dibër, ku Nazmije Markja është vr.arë nga nusja e saj Miranda Markja e cila kishte...

Enkel Demi leshon bo.mben: Edi Ramen e rrih.nim me shpulla, tani ai

Gazetari Enkel Demi ir.onizoi figurën e kryeministrit Edi Rama. Duke folur në emisionin “As Pro, as Kundër” në ABC, Demi tha se Rama tashmë...

Policia po e kerkon/ Fjolla Morina zhv.ishet nu.do dhe pershendet forcat e rendit

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret e cila është tejet e komentuara kohët e fundit dhe kjo për shkak të projekteve të saj muzikore,...

Zi.het me babane, i ve fl.aken shtepise nga inati

Një person pas zë.nkës me babanë e tij në Obiliq, i ka vënë fl.akën shtëpisë së tij. Zjarrfikësit e kanë shuar zjarrin, teksa personi...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Prindërit ndalojnë vajzën të martohet me djaIin sepse punonte në ndërtim, pas 10 vitesh...

Në këtë histori, një burrë ndan përvojën e tij rreth asaj që ndodhi kur statusi dhe paraja bëhen prioritet mbi dashurinë. 20 vjet më parë,...

E reja ne Tirane tërhiqet zv.arrë për shkallësh, shp.ulla dhe gr.ushta kokës

Mesa duket diçka nuk po shkon siç duhet me brezin e ri që po rritet! E bëjmë këtë pohim nisur nga rastet e shumta...

Gjen një letër në pazarin e Korçës, vajza shpërthen në lot kur e lexon...

Teksa ishte duke ecur në rrugicat e bukura të Korçës, një vajzë e re është befasuar ku në rrugë ka parë një letër të...