Çfarë drame/ Sapo ishte bërë baba, ndërron jetë nga Covid-19 bashkëshorti i gazetares shqiptare

0
20
Juljan Buzo bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevori ka humbur betejën me Covid-19 pasi prej kohësh ishte duke luftuar me virusin e tmerrshëm.

Juljan Buzi prej vitesh punonte si montazhier në Tv Klan. Lajmin për ndarjen nga jeta të Buzit e kanë dhënë kolegët e tij. Dritan Laci koleg i Juljan shkruan se ka mbetur i tronditur nga lajmi dhe nuk mund ta besoj ikjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here