TIRANE

Ai është një nga djemtë më të pëlqyer tek emisioni Përputhen.

Konkurrenti i cili u rikthye në “Përputhen”, pas dëshirës së vajzave e publikut, Atdhe Xharavina ka patur probleme me policinë mbrëmjen e djeshme.

Burime për “Iconstyle.al” kanë filmuar konkurrentin në bulevardin e Tiranës, teksa ishte ndaluar nga policia e qytetit dhe po i bëhej një kontroll.

Të njëjtat burime kanë treguar se Atdheu është shoqëruar më pas në polici, mirëpo ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur.

Kjo nuk është hera e parë që Atdheu ka probleme me policinë, pasi më parë kishte një situatë të ngjashme në kufirin Kosovë-Shqipëri.

Pritet një reagim nga vetë Atdheu.

.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here