Çfarë ndodh në Kamëz

0
10






KAMEZ

Një aksi dent i rëndë ka ndodhur në orët e mesditës në Kamëz.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë tre fëmijë kanë mbetur të lënduar.

Të përfshirë në aksident janë mjeti me drejtues Xh. Xh dhe automjeti që drejttohej nga shtetasi K. B.

Automjeti i këtij të fundit raportohet se ka dalë nga rruga duke lënë të lënduar edhe tre fëmijë të cilët u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

.






LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here