Çfarë ndodh në Tiranë

0
15


Të sh tëna me ar më zj arri janë regjistruar pak më parë në zonën e “21 dhjetorit” në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake, një person ka që lluar me ar më zja rri në ajër, pa lënduar njeri, dhe më pas është larguar me shpejtësi.

Njoftimi nga policia: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 29.03.2021, në rrugën “Naim Frashëri”, në afërsi të një lokali aty pranë,  si pasojë e një konflikti të çastit midis 4 shtetasve ende të paidentifikuar, njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

Nga verifikimet e Policisë nuk ka persona të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin e personave të përfshirë në konflikt dhe kapjen e personit që qëlloi me armë zjarri.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here