Çfarë nuk patë dje tek Zonë e lirë? Analisti ushqehet në mes të emisionit

0
15Bëri bujë të madhe mes dy gazetarëve dhe analistëve në Zonë e lirë.

Ndërsa Curri dhe Zyla kaluan në ofendime personale, Agron Gjekmarkaj po shijonte në maksimum debatin.

Ai është filmuar fshehurazi nga kameramanët tek ushqehej në studio.

Video e tij është bërë virale.

 

iFrame is not supported!

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here