Jo rrallehere konkurrentet e Perputhen jane kapur se bashku jashte emisionit.

Por ndonjehere behen bashke disa cifte qe ngaterrojne komplet rrjedhen e ngjarjeve.

Se fundmi faqja Perputhen demaskime ka publikuar nje video te Antoneles e cila futet ne makinen e Fation Kuqarit.

Nuk dihet se cfare donte dyshja se bashku pasi nuk kane dhene asnje reagim.

Antonela kerkoi rikthimin e Atdheut ne Perputhen dhe ata jane duke dale se bashku, por se c’do te ndodhe kjo mbetet per tu pare.

Me sa dukeet ky sezon i Perputhen do te vijoje te jete ne qender te vemendjes dhe te diskutohet lidhur me faktin se eshte apo jo real.

.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here