Categories: Uncategorized

Çfarë po ndodh? Rezart Veleshnja rikthéhet në ‘Shiko kush Luan’ për tu përbàllur me Xhodën?


Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar ditët e fundit në media, pas làrgimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”.

Vendin e aktorit e zùri kolegu i “Portokalli”, Irgen Çela dhe u tha se shkàk për làrgimin e tij ishte bërë një debàt i fòrtë me Luanën.

Mirëpo pas gjithë këtyre thàshethémeve Rezarti u shfàq sërish disa ditë më parë në provat e emisionit.

Aktori publikoi në Instagram disa video, në të cilat shihej duke perfòrmuar me këngëtarin e njohur, Gena, që mesa duket do të jetë i ftuari i kësaj të shtune.

Ndërkohë në një video tjetër, Rezarti shfàqej i màskuàr si artisti, Endri Prifti, ndërkohë që këndonte e i bínte kitarës.

Nga ana tjetër pròmoja e fùndit e emisionit i kanë vënë vùlën faktit se mes tij dhe Luanës nuk ka ndodhur asgjë. Modertaorja ka publikuar në Instagram një video të shkurtër, në të cilën protàgoniste është vetë ajo si dhe Irgeni me Rezartin.

Sipas videos ky i fundit është rikthýer sërish në ‘Shiko Kush Luan’ për t’u përbàllur në një dùel me Irgenin, ndërkohë që dy aktorët shihen të màskuàr si píratë.

“Cili fitoi??? Të shtunën kuptoni gjithçka në Halloween-in më të çméndur që ka njohur historia @shikokushluan “, ka shkruar Luana përkrah videos.

Ndërkohë ende nuk dihet nëse Rezarti është kthýer sërish si kapiten në emision, apo për të sqàruar si është e vërteta, por gjithçka prítet ta mësojmë këtë të shtunë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

4 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago