Çift me Ledjanën, reagimi i papritur i Antonelës: Mevlani është…

0
12


Ledjana dhe Mevlani janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin dhe kanë krijuar çiftin e dytë në “Përputhen”, pas Teas dhe Andit.

Këta të fundit dolën nga programi së bashku në janar, ndonëse pak kohë më vonë deklaruan se e gjitha ishte lojë.

Pikërisht me Tean dhe Andin e ka krahasuar Antonela çiftin e ri Ledjana-Mevlan.

Antonela e quajti Mevlanin aktor dhe sipas saj ata po e bëjnë të gjithë këtë për pëlqime në Instagram.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here