Çifti më i ri në PërPuthen? Mevlani super romantik në takimin me Ledianën

0
11

Mevlani kishte përgatitur një ambient super romantik në takimin me Ledianën.

Asgjë nuk mungonte nga takimi, nga qirinjtë , trëndafilat, shampanja…

Komentet nga takimi:

Mevlani: Ti bëhesh xheloze dhe po të vijë ndonjë mizë te unë

Lediana: Ndihem shumë mirë tani me ty

Mevlani: Shyqyr që e rregullova pak të paktën.

 

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here