Ç’ka ndodhur në jetën e Arbana Osmanit, moderatorja nuk i mban dot lotët –Ditën e sotme, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani është rikthyer në shtëpinë e ‘Top Albania Radio’.

Përmes disa videove në Instastory, ajo ka treguar se është përlotur pasi rrugëtimi i saj ka nisur pikërisht aty 22 vite më parë, në vitin 1999 në një audicion të mbajtur më 3 korrik.

Moderatorja ka sugjeruar që radio të jetë në guidat e qytetit për çdo turist dhe të ri që vjen në kryeqytet, për ta vizituar dhe parë nga afër historinë shumë vjeçare të saj.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *