Categories: Uncategorized

Çméndet gazetari i njohur, tregon te brendshmet në mes të emisionit (VIDEO)


Gazetari Bledi Mane i ftuar si çdo të dielë në rubrikën “Rréthi katror” në “E Diell” ka shkuar i veshur në mënyrë ushtàrake.

Ai tregoi me humor se është veshur gati për lùftë me Greqinë lídhur me debàtin e shumépérfolur për vijën detare.

Mane është çùar në këmbë duke treguar se përveç xhaketës ka veshur gjithashtu edhe të bréndshmet ushtàrake.

Ai ka zbérthýer pantallonat ‘LIVE’ gjatë emisionit duke treguar përpara kamerës të brendshmet e tij ushtàrake njësoj si xhaketa dhe çorapet.

Gazetari ka shkàktuàr të qeshura në studio teksa ka bërë një veprim të tillë.

Greqia ndërkaq ka kërkuar që të zgjerohet me 12 milje në bregdetin shqiptar dhe kjo çështje ka hasur debàte dhe kundérshtíme të shumta.

Ndërkohë pas dískutímeve pàlët ranë darkord që çështja të kalojë në Hagë duke mos arrítur në një marréveshje dypalëshe.


rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago