Cmenduri ne Tirane/ E ema nuk i jepte lek per dr.oge, vajza e qe.llon me thi.ke

0
282

This post has already been read 19 times!

Një vajzë shqiptare, banuese në Tirane është vënë në pr anga pasi aku zohet se ka su lmuar me th ikë nënën e saj.

Sipas burimeve policore mesohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, në banesë nku jetonin nënë e bijë, në Kombinat.

Pas një she rri mes nënës dhe vajzës per aresyen se nena nuk i jepte leke te bijes sepse dyshonte se perdorte lende nar.kotike, kjo e fundit, ka marrë thi kën dhe e ka su lmuar nënën e saj. E moshuara ka marrë pl agë në trup dhe ndodhet e shtruar në spital, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërsa, autorja e su lmit është në qeli, dhe me vendim të prokurorit do të mbahet 48 orë brenda. Më pas do të caktohet masa e sigurisë për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here