Ndërron jetë stomatologu i njohur në Librazhd, Ndriçim Halili, pasi ishte i infektuar me Covid-19.

Ky lajm i trishtë për qytetin e Librazhdit u bë më dije nga vajza e të ndjerit, Artemisa Halili, e cila njofton se ku do të mbahet ceremonia e varrimit.

Ajo u bën thirrje të gjithëve që të respektojnë masat anti-Covid.

Postimi i plotë i Artemisa Halilit:

“Te dashur te aferm dhe miq !

Me hidherim, ju njoftojme per ndarjen nga jeta te njeriu tone te dashur, Dr. Ndricim Halili.

Homazhet do te mbahen daten 19.03.2021 ne oren 9.00-12.00 tek lokal ” Gega ” tek Stacioni i trenit Varrimi behet ne oren 12.00 ne Varrezat e Reja te qytetit .

Pritjet dt.19 mars ora 16.00- 19.00 dt.20,21 mars ora 09.00-19.00 tek lokali i “Skender Xhanit”

Ju lutemi te ndiqen masat kunder Covid.

.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here