Ç’po ndodh në Elbasan?

0
34

Elbasani nuk gjen qetësi.

Raportohet se mbrëmjen e sotme, disa të rinj janë kapur me njëri – tjetrin dhe nga informacionet paraprake thuhet se mes tyre ka edhe të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vullnetari” të qytetit të Elbasanit, ndërsa mësohet se tre prej tyre kanë përfunduar në spital.

Nga pamjet e siguruara nga meganews.al shihet se një makine të njërit prej djemve i janë thyer xhamat.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pritet një njoftim zyrtar në lidhje me të.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here