Një makinë u përfshi nga flakët mbrëmjen e sotme, teksa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Elbasan-Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit të shkaktuar që ka përfshirë automjetin, por dyshohet defekt teknik.

Pamjet janë si në filma, çka kanë bërë që drejtuesit e mjeteve që kalojnë pranë të tme.rrohen.

Siç shihet dhe në video, makina është duke u shkrumbuar, ndërkohë që nuk shihet asnjë zjarrfikëse në sfond.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here