Poem Blu, është një nga bebushet më të komentuara të shoëbizzit shqiptar, duke marrë gjithë vëmendjen nga babai Ledri Vula dhe nëna, Sara.

Së fundmi, ka qenë Sara, e cila ka shpërnd arë një video të Poem Blu teksa reagon me h abi kur sheh të atin në televizor. Teksa në TV jepej klipi i këngës “Prej in ati”, vogëlushja shikon e habitur ekranin.

Krahas videos nuk mungon dhe shkrimi me humor i Sarës: “Poem: Po ky çne aty brenda dhe kush dre q in është ajo bjondja?”.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here