Dalin detajet rrëqethëse/ Pas nënës humb jetën edhe djali i madh, pesë fëmijët e tjerë vazhdojnë lu ftojnë për jetën, ja cili ishte shkaku

0
32

This post has already been read 20 times!

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Gjermani. Në rrethin Cloppenburg një makinë u për plas pas një peme.Foto ngacmuese

Makina drejtohej nga një grua, e cila kishte edhe 6 fëmijët e saj me vete. Raportohet se ajo dha shpirt në vend, kurse së fundmi është raportuar se ka ndërruar jetë edhe djali i saj 11 vjeç.

Kurse 5 fëmijët e tjerë janë në gjendje të rëndë për jetën. Djemtë e saj që janë në gjendje të rëndë janë të moshës 2, 8, 10 vjeç po ashtu edhe dy vajzat e saj.

Opera cionet e shpë timit zgjatën mbi tre orë. Po ashtu janë zbuluar edhe shkaqet pse ka ndodhur aksi denti, e ditur bëhet se në makinë kishte më shumë persona se lejohet dhe se nëna nuk kishte vendosur rripin e sigurimit, nëse do e kishte bërë këtë do ishte gjallë.

Katër helikopterë shpëtimi janë në detyrë gjatë natës

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here