Dashuri vëllezërish! Arbana na zbukuroi mbrëmjen me këto pamje (VIDEO)


Para një muaji Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë Diellin, i cili padýshim e ka ndryshuar jetën e saj dhe shpesh moderatorja ka ndàrë foto e video me ndjékësit nga përditshmëria e saj si nënë e dy djemëve.

Thonë se fëmijët e vegjël bëhen xhélozë për njëri-tjetrin dhe zhvéndosjen e vëmendjes kur bëhen me motër a vëlla më të vogël.

Mirëpo, ky duket se nuk është rasti i Jonit, i cili po e shijon shumë faktin se është bërë me një vëlla të vogël.

Sikundér na ka treguar Arbana e përfshin Jonin në kuzhinë që në këtë moshë. Mbrëmjen e sotme ai ka përgatitur nën kujdesin e saj cupcakes.

Nëpërmjet disa videosh në Instastory Arbana ka treguar një gjést shumë të ëmbël të Jonit, i cili po i përgatit një cupcake edhe Diellit.

Joni po bën cupcake për të gjithë sonte. Edhe për vëllain e vogël, gjithashtu.  A nuk është një gjest kaq i bukur?Arbana surprizohet nga urimi i djalit të saj Joni | Media Line News

Pak javë më parë moderatorja ndàu me fansat edhe foto nga takimi i parë i dy vëllezërve duke na e ëmbëlsuar mbrëmjen të gjithëve.

Ndërkohë, Arbana ka nisur edhe shëtitjet e para me të voglin e saj, i cili ndonëse 1 muajsh ka màrrë pjesë edhe në xhírímet që mami Arbanës i duhet të bëjë për hir të punës.

Në muajin shkurt prítet që ajo të kthéhet në ekran me “Dua të të bëj të lumtur”, emision që ka rezultuar super i suksésshëm.