Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, dalin Fotot

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Në ditëlindjen e Salsanos, e veshur me fustan të bardhë Erjola vendosi që të suprizonte njeriun e saj të zemrës duke i vënë unazën në gisht.

Nga fotot e publikuara në rrjet Salsano dhe Erjola dhe dy vajzat e tyre të vogla shihen teksa festojën të lumtur buzë detit.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *