Debate të forta mes Leart Vasilit dhe Robert Aliaj, kush mendoni se ka të drejtë?

0
7

Studio e “Opinion” mblodhi dje figura të ndryshme politike e sociale dhe një debat i ashpër ka plasur mes dy prej tyre. Bëhet fjalë për Leart Vasilin dhe Robert Aliajn të cilët njihen për komentet e tyre të drejtpërdrejta. Dyshja janë kapur me fjalë për faktin se Vasili theksoi se ai ka votuar dhe do të votojë gjithmonë duke kryer kështu detyrimin qytetar. Ai shtoi gjithashtu se së bashku me familjen e tij kanë udhëtuar nga Athina për të votuar.

Sipas Robert Aliaj kjo është dicka qesharake dhe u shpreh se Vasili po bën estradë me këtë fakt. Debati më pas ka degraduar në ofendime mes tyre ndërsa Aliaj tha se asnjëherë nuk i është lëpirë njerëzve për çeqe dhe para. Kush mendoni se ka të drejtë?

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here